Директор львівського летовища зізнався, що в аеропорті бракує компаній, котрі б забезпечували українцям далекомагістральні перельоти за доступними (бюджетними) варіантами.

Як повідомляють новини України, незабаром в країні можуть почати свою роботу ще дві міжнародні авіакомпанії.

Хто вони?

Директор львівського летовища зізнався, що в аеропорті бракує компаній, котрі б забезпечували українцям далекомагістральні перельоти за доступними (бюджетними) варіантами. У зв’язку з цим, як дають зрозуміти новини України, протягом наступних місяців розпочнуться переговори з Aеr Lingus (ірландська компанія) та Aеr Lingus (відомий в Європі своїми особливо доступними цінами). Трансатлантичні квитки стартують вже від 200 євро, а рейс в європейську країну - від 35 євро. Директор зазначив ЗМІ, що використовувати послуги цих лаукостерів буде доречно у випадку перельотів в Канаду чи США.

Другим новим потенційним партнером Львівського аеропорту називають Norwegian. Він також може доправляти українців в Північної Америки. Навіть був названий можливий курс для наших співвітчизників. Українці можуть з квитком Ryanair чи Wizz Air добратись, наприклад, до Копенгагена, а вже звідти лоукостом Norwegian долетіти до Лос-Анджелеса, Нью-Йорка чи Торонто.

Перемовини з Ryanair пройшли невдало

Новини України раніше вказували, що з осені 2017 року українці зможуть користуватись послугами найдешевшого в Європі лоукоста Ryanair. Проте, вже з липня стало відомо, що переговори авіакомпанії з Міністерством інфраструктури та керівництвом Бориспільського аеропорту не були вдалими. В результаті пропоновані раніше рейси було відмінено. Особи, котрі вже закупили квитки на ці послуги, можуть добратись до необхідного місця призначення в рази дешевше. Сам Ryanair запропонував їм вартість квитків за 15 євро за умови пред'явлення оригінального бронювання.

Замінити його може Wizz Air. Ця авіакомпанія вже запросила у Львова можливість курсувати по п'яти маршрутним рейсам, котрі за попередньою домовленістю повинні був обслуговувати Ryanair. Свої послуги в цих напрямках Wizz Air може розпочати надавати вже з літа 2018 року. Якщо ж і з ним співпраці не складеться, пошуки партнерів будуть продовжені. Такими можуть стати: easyJet, Air Berlin, Germanwings, Eurowings.

Проте, навіть якщо договір про співпрацю з вітчизняними аеропортами будуть підписані вже протягом найближчого часу, в будь-якому випадку курсувати літаки цих партнерів зможуть не раніше наступного року. У звя’зку з прийняттям без віз такі перемовини викликають пожвавлений інтерес у мешканців України.