Хочете, щоб Ваш урожай був великим, і щоб шкідники та хвороби обходили його «десятою дорогою»? Тоді слід розуміти, що і зусиль потрібно докладати немалих. Насамперед річ іде про обладнання для внесення добрив.
Чому необхідно віддати перевагу саме мінеральним добривам?
Як підгодівлю можна використовувати органіку, або мінеральні речовини. Звісно, багато людей скаже, що краще віддати перевагу органічним речовинам, адже вони екологічно безпечні. Проте, як не дивно, набагато вигідніше обрати другий варіант. На складах багатьох фермерів стоять саме машини для внесення мінеральних добрив. Для цього є багато причин:
- через велику концентрацію елементів ефект наступає раніше;
- провівши ретельний аналіз ґрунту, нескладно підібрати ідеальний склад препарату;
- завдяки економічності використання, машина для внесення добрив може обробити велику площу;
- зимостійкість та витривалість культури набагато підвищується.
Насправді існує ціла система, завдяки котрій мінералка може працювати набагато ефективніше. Машини для внесення добрив необхідно використовувати навесні (під час оранки). Проте, якщо річ йде про препарат, котрий містить хлор, його краще застосувати взимку. Таким чином цей елемент максимально випарується, а його дія на рослини буде виключно позитивною.
Які типи обладнання для удобрювання існує?
У промисловому масштабі удобрення вручну являється майже неможливим. Саме тому, в цілях заміни ручної людської праці, і була створена техніка для внесення добрив. Існує безліч марок даних машин. Призначення одних підживлювати грунт органікою, інших – мінеральними речовинами. Дану техніку можна поділити на два види: причіпна та самохідна.
1. Причіпні машини для добрив дістали свою назву через те, що кріпляться до трактора принципом причепа. Їхньою перевагою являється те, що вони мають велику ширину розкиду та місткість. Цей варіант краще обрати фермерам, котрі мають великі ділянки землі та аграрні підприємства.
2. Навісна техніка для внесення добрив кріпиться до агрегата кронштейном. Від попереднього виду вона відрізняється легкістю, маневровістю та високою продуктивністю. Місткість бункера у неї менша від попередньої, тому вона – оптимальне рішення підприємств, у котрих невелика посівна площа.
Від машини для внесення добрив багато в чому залежить ефективність посівної кампанії. Грамотно розраховуйте норми внесення препарату (зіпсувати результат може як перебір, так і недобір). Проте якщо все розрахувати правильно, Ви обов’язково отримаєте хороший результат.