Рідкі шпалери – відмінне рішення для обробки стін

Рідкі шпалери – це запорука неймовірно красивого оздоблення стін у вашому будинку чи офісі. Даний вид шпалер здатний надати стінам цікавої текстури без швів на відміну від звичайних шпалер.

Цей вид шпалер ще називають шовковою штукатуркою або декоративною штукатуркою, тому що цей вид шпалер поєднує в собі характеристики та властивості як у штукатурки, так і шпалер. За допомогою рідких шпалер можна створити різноманітні настінні малюнки, використовуючи різні кольори та текстури, які можна знайти в інтернет-магазині за даним посиланням https://ars.ua/materiali-dlja-ozdoblennja/shpaleri/ridki-shpaleri/

Плюси та мінуси рідких шпалер

Рідкі шпалери можна використовувати абсолютно в будь-якому інтер'єрі, і в будь-якій кімнаті – дитячій, спальні, домашньому кабінеті, вітальні, коридорі та передпокої. Крім неординарного та цікавого вигляду, ці шпалери мають ряд переваг:

  1. Універсальність. Ці шпалери можна використовувати в багатьох варіантах дизайну для оригінальної обробки стін відповідно до будь-яких уподобань.
  2. Безпека. Суміш шпалер містить виключно натуральні матеріали, які не виділяють шкідливі речовини. Даний вид шпалер не викликає алергії та чудово підходить для дитячих спалень.
  3. Довговічність. У складі рідких шпалер міститься спеціальні сполуки, такі як волокна шовку, які якраз і підвищують міцність і стійкість до сонячного світла. Рідкі шпалери здатні зберегти свій первісний вигляд протягом 7-10 років, а будь-які пошкодження можна скоригувати точково, не торкаючись основної поверхні.
  4. Дихаючі. Завдяки особливій пористій структурі стіни «дихають», що дозволяє підтримувати хорошу тепловіддачу та повітровіддачу у приміщенні.
  5. Звуко- та теплоізоляція. Рідкі шпалери мають відмінні звукоізоляційні властивості і відповідно в приміщення проникає набагато менше шуму.
  6. Безшовність. Даний вид шпалер привабливий відсутністю швів та стиків на стіні, що чудово відбивається на дизайні інтер'єру і робить його цілісним.
  7. Простота монтажу. Використовуючи ці шпалери не варто вирівнювати стіни, так як рідкі шпалери легко приховувати недоліки на стіні. Також нанесення рідких шпалер не потребує особливих навичок та інструментів.

Які недоліки рідких шпалер?

Як у будь-якого матеріалу та обробки, у рідких шпалер є недоліки, які варто враховувати:

  1. Вартість. Даний вид шпалер коштує дорожче за традиційні шпалери.
  2. Не стійкі до механічних пошкоджень.
  3. Високе поглинання. Рідкі шпалери мають деяку водостійкість, але тільки після нанесення на них спеціального лаку. Але без покриття вони вбирають вологу і запахи, так що, якщо хочеться використовувати їх у приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як кухня, ванна і т.д., варто знати про цю особливість.

Люди завжди прагнуть креативності в сучасному інтер'єрі, щоб надати своєму будинку індивідуальність і характер. Використання цього виду шпалер дозволяє втілити в життя будь-які креативні дизайнерські рішення. Два різні приміщення з використанням одного і того ж матеріалу можуть виглядати зовсім по-різному, тому що можна використовувати різні відтінки, кольори, трафарети та фактури.

Використовуючи рідкі шпалери можна взяти як один колір, так і змішати різні кольори для отримання різних відтінків. Використання одного кольору популярне в інтер'єрах традиційного стилю, в той час, як поєднання різних кольорів та текстур дає сміливіші та цікавіші результати. Так що використання цього виду шпалер дає вам плацдарм для найкреативніших і сміливих рішень.