Сьогодні звичайними дротовими внутрішньоканальними навушниками вже не здивувати пересічного слухача. Компанії оснащують їх найновішими версіями Bluetooth, великим набором функцій, експериментальними драйверами та іншими нововведеннями. Тому замало просто випустити дротові навушники, особливо, якщо це класичні однодрайверні динаміки.
Такої думки притримується й бренд Shanling. Тож з анонсом динамічних Shanling MG600, першої моделі в новій лінійці, він також додав декілька бонусів до них, а саме: унікальний дизайн кожної пари, амбушури SpinFit у комплекті, напіввідкрите акустичне оформлення, натуральний клен як матеріал випромінювачів та інші нововведення, які виділяють навушники на фоні конкурентів. Вони вже є на сайті аудіосалону Soundmag, тож розберемося, чи варті вони своїх 600 євро.
Що в коробці
На блакитній обкладинці коробки вказані основні характеристики Shanling MG600. Комплектації навушників позаздрять більшість конкурентів. Окрім них, власники пристрою також отримують:
- Магнітний чохол Shanling C5 зі шкірозамінника;
- По 3 пари амбушур для підкачки басу або виділення вокалу;
- 2 пари гібридних пінних амбушур із силіконом;
- Змінні штекери на 2.5, 3.5 та 4.4 мм;
- Дерев’яну щітку.
Комплектація навушників дійсно флагманська. Те саме можна сказати і про дизайн.
Дизайн та ергономіка
Shanling MG600 — це найкрасивіші навушники компанії. Кожна пара виглядає унікально зі стабілізованим кленом. З нього виготовлені глянцеві корпуси з довгими звуководами та фейсплейтами під мармур. І завдяки йому вона має різні візерунки. У теорії, клен повинен вплинути й на звук, надавши йому характерну природність тембрів, яка зустрічається в повнорозмірних навушниках із дерев’яними чашами.
Ергономіка новинки також не розчарувала. Навушники мають заокруглену форму, тож приємно фіксуються у вухах. Завдяки напіввідкритому оформленню вони не спричиняють дискомфорту під час довгого використання. Це також дає змогу драйверу прокачати більше повітря для кращого масштабу сцени. Водночас через це навушники мають не еталонне пасивне шумозаглушення.
Звучання
За звучання Shanling MG600 відповідають діафрагма 10 мм та драйвери з куполом з алюмінієво-магнієвого сплаву, які скомбіновані вуглецевим та графітовим волокном. Живлять навушники неодимові магніти та котушки Daikoku Japan.
По частотам маємо таку картину:
- Баси. Швидкі, глибокі та з міцним контролем. Вони мають достатньо повітря та широку ударність. Також баси добре локалізують атаки та плани, а рельєф відпрацьовується ретельно. Є підкачка за масою, яка покращує тактильність ритмічної лінії.
- Середина. Витончена й тепла. І хоча Shanling MG600 мають V-подібну АЧХ, середина не відводиться. Інструменти звучать плавно, ідеально виокремлюються. Завдяки напіввідкритому оформленню навушники будують простору сцену, масштаб якої більший ніж у конкурентів. Сильна сторона навушників — мікродеталізація, у якій кожен тембр звучить насичено та ледь прикрашеним.
- Високі частоти. Швидкі та дзвінкі. Вони не позбавлені фірмової переливчастості бренду, завдяки якій пісні наповнюються мелодійністю та чіткістю. Опрацювання верхніх шарів стандартне. Також варто зазначити, що MG600 — це яскраві навушники. Це добре помітно в треках, де є надто акцентований вокал або заходження у верхні високі.
Перше враження, які справляють навушники — це красивий та норовливий почерк. Вони будують прозору картину з достатньою кількістю повітря. У ній також багато насичення дрібними нюансами. Деталізація навушників підкреслена та трохи заходить у мікроконтраст.
Чи варто брати
Shanling MG600 відрізняються від конкурентів. Тут є й нереально крутий дизайн, і багата комплектація, і цікаве звучання. Не треба шукати повнорозмірні навушники, щоби почути гру магнієвих випромінювачів у відкритих корпусах із клена. Тепер це можна зробити із Shanling MG600. Звісно, якщо сподобається їхня подача. Джерело статті